Adokapı

Ado Kapı

ADO GRUP, ADOKAPI markası ve yılda 1.000.000 kapı üretim kapasitesi olan tesisleri ile Türkiye'nin en büyük ahşap kompozit ve mdf kapı üreticisidir. ADOKAPI fabrikası, 2006 yılında kurulmaya başlandı. 30.000 m²’lik kapalı alanda en son gelişmiş teknolojilerle kurulan fabrika Ekim 2007 tarihinde üretime başlamıştır. Türkiye’ nin ve Avrupa’ nın konusunda en büyük fabrikası olan ADOKAPI ürünleri, toplam 550 Bin m²’lik entegre alanda, uluslararası kalite standartlarında üretilmektedir.

 

 

Ülke çapında yaygın bayi ağı ile talebi karşılamak için satışa başlayan ADOKAPI, yurtdışında da sahip olduğu satış ağı ile ihracatta da söz sahibi olmuştur.

 

ADOKAPI,  kapıyı mobilya olarak yeniden yorumlarken dünyaya bir yenilik sunmayı, doğa ile teknolojiyi iç mekân kapılarında buluşturmayı hedeflemektedir. ADOKAPI  ahşap kompozit ve mdf kapı, ahşabın doğallığı ile kompozit PVC’nin dayanıklılığını, montaj ve kullanım kolaylığı ile bir araya getirmektedir. Modern tesislerde seri olarak üretilen ve uluslararası tüketicilere ulaştırılan ADOKAPI ve SAKELLI markalı ahşap kompozit ve mdf kapı ile kalite standartları tüketicilerin evlerine en hesaplı şekilde sunulmaktadır.